Username:  
Password:  
 
  Create account
  Lost password
  OR
  Login or Connect


Third-party login

Login with an existing account!You run a Label?

You run Your own Label and want it to appear on sonicsquirrel.net?
All You have to do is:

  1. 1. Create an User account,
  2. 2. then choose 'Create Label',
  3. 3. and finally add Your releases

And why should You do so? Read here!

blog-kulinarny

 
 


Bookmark
Bookmark and Share

 

Masz jeden cel - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia poza domem jest wybór restauracji, a zamawiając dania nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz może swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Recently listened

%s1 / %s2

Shared Playlists

User relations

What blog-kulinarny loves